GRS İNŞAAT

Ara
Hava, 15 Mart
Balikesir’deki Hava Durumu
9

Yük.: 10° Düş.: -4°

Nem: 76%

Rüzgar: N - 5 KPH

İçeriğe git

Ana Menü

Hakkımızda

          Grs Danışmanlık İnşaat Bilgisayar Otomasyon Ambalaj San.ve Tic. Ltd.Şti. 2011 yılında kurulmuştur. Şirket Kurucusu her zaman Türkiyenin ilk 500 Büyük Sanayi kuruluşu içinde yer alan ve Balıkesir'in en büyük sanayi kuruluşunda 28 yıl üst düzey yöneticilik yapmıştır. Bilgi birikimini değerlendirmek için kurdukları bu şirkette, profesyonel bir bakış açısıyla Balıkesir de kaliteli , yönetmeliklere uygun , sağlam , konforlu en son yeniliklere sahip konutlar üretmeyi hedeflemektedirler. Bu doğrultuda Paşaalanında şirketin prestiji olacağını düşündükleri GRS Prestige Konutlarının yapımına başlamışlar. Profesyonel yöneticilik deneyimleriyle İnşaat sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek mevcut projede ve sonraki projelerde sektörün en son teknolojik gelişmelerini ürettikleri konutlarda uygulamayı hedeflemektedirler.
      İnşaat Sektörünün yanı sıra uzun yıllar yaptıkları üst düzey yöneticilik tecrübelerini yurtiçi ve yurtdışında başka sanayi kuruluşları ile paylaşarak onlara Kalite ve Çevre Yönetim Sistemleri , Hijyen Yönetimi , Performans Yönetimi , Süreç Yönetimi , Üretim Optimizasyonu , Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) , İş Güvenliği , Toplam Verimli Bakım , İstatistiksel proses kontrol , Otomasyon vb. konularda profesyonel danışmanlık hizmeti vermeyi sürdürmektedirler.
      Şirketimiz yapımına devam edilen inşaatlarında Terraco Yapı Malzemeleri San.ve Tic.A.Ş. nin ürünlerini kullanarak mühendis ve ustalarının test edip onaylaması sonrasında Balıkesir Bayiliğini üstlenmiştir. Şirketimiz bayisi olduğu Terraco şirketinin ürünlerinin tamamnın satışını ve uygulamasını yapmaktadır. Branşındaki her bir konuda öncülük eden Terraco şirketi aynı zamanda Türkiye'nin ilk Avrupa Teknik Onayı olan EOTA ETAG 004 Belgeli ısı yalıtım sistemi malzemelerini üretmektedir. Şirketimizde Avrupa Teknik onayı olan EOTA ETAG 004 Belgeli ve aynı zamanda da TS EN 13499 Belgeli TERRACO ecoTHERM Isı Yalıtım Sistemi ürünlerinin satışını ve binalarda uygulamasını yapmaktadır.

Free hit counters
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön